הרבה לקוחות פונים אליי בטלפון כחלק מחיפושים אחרי הצלם הכי זול בחיפה! יש הרבה צלמים שמבצעים צילום מגנטים בחיפה, יש הרבה צלמי מגנטים באזור הצפון, אם תרצו תוכלו למצוא חבילות ב- 200 שקלים ואפילו גם כאלה שמוכנים לבוא להתנדב.

אבל חשבתם פעם למה שצלם ירצה לבזבז את זמנו כדי להגיע לצלם אתכם באירוע ב"כלום" כסף?

האם אתם מחפשים רק את החבילה הזולה ביותר? או אולי גם שירות ואיכות התמונה והמגנטים חשובה לכם?

כאשר מזמינים צלם מגנטים חשוב לוודא שנותן השירות משתמש בחומרי גלם ברמה גבוהה ביותר. סביר להניח שצלם זול משתמש בחומרי גלם מאוד זולים. האם הצלם משתמש בדיו מקורי או חליפי? האם משתמש בדפי פוטו עבים או דפים פשוטים? מבצע למינציה או לא? חשוב לבדוק את הדברים האלה משום שמגנטים בחומרי גלם איכותיים יאפשרו למגנט להחזיק מעמק לאורך שנים רבות ללא התקלפות וללא דהייה.

חשוב שצלם המגנטים יהיה מקצועי ובעל ניסיון רב בצילום אירועים. צלם טוב יקפיד על קומפוזיציה יפה בתמונה, בהירות נכונה ושהאורחים לא עוצמים עיניים ולא יוצאים מטושטש. צלמים "חדשים" שרק מנסים להיכנס לשוק העבודה יתנו לכם מחיר זול מאוד – אבל האם הייתם רוצים צלם חסר ניסיון שלא ידע לתפעל תקלה או תנאי שטח מיוחדים כך שהתמונות שלכם יצאו נוראיות?

ציוד גיבוי – צלם מקצועי יחזיק תמיד ציוד כפול: 2 מצלמות, 2 מחשבים, 2 מדפסות, וכו'… זאת משום שבמידה ומשהו מתקלקל במהלך האירוע, יוכל הצלם להמשיך בעבודתו כאילו ששום דבר לא קרה. אחרת, צלם ללא ציוד גיבוי, יגיע אליכם באמצע האירוע ויאמר לכם: מצטער, התקלקלה המצלמה ואני לא יכול להמשיך לעבוד.

אל תתפשרו על הזול ביותר: עשו סקר שוק ותמיד בחרו בצלם שמבקש את המחיר הממוצע! מה שנראה זול תמיד בסוף עולה ביוקר!

צילום מגנטים בצפון הארץ – החל מ- 599 ש"ח!
התקשרו עכשיו: 050-9441919

 

 

 

לביא צילום – LaVie Photography
צלם מגנטים בצפון | צילום מגנטים בחיפה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *